UNICONTROL 3D machine control system

Machine ControlUNICONTROL 3D machine control system
Unicontrol 3D

Unicontrol3D ir universāla, uzticama un vienkārša 3D mašīnu kontroles sistēma. Izmantojot lietotājam draudzīgu tehnoloģiju, darba diena operatoram kļūst daudz vieglāka, un kvalitāte tiks nodrošināta ātrāk un precīzāk.

Unicontrol3D sniedz labāko funkcionalitāti un ir izmantojams arī mazās klases ekskavatoriem. Unicontrol3D ietaupa laiku un resursus, nodrošina precīzus datus darbu veikšanai.

VIENKĀRŠA UN EFEKTĪVA SISTĒMA Unicontrol3D ir ļoti intuitīva 3D mašīnu vadības sistēma visu veidu ekskavatoriem. Mūsu misija ir vienkāršot operatora darbu un izvairīties no liekiem izaicinājumiem – tāpēc esam izstrādājuši ļoti intuitīvu un viegli apgūstamu sistēmu, kurai nav vajadzīgas jau esošas tehniskās zināšanas.

Unicontrol 3D
Unicontrol 3D

SENSORI Ātrās izsekošanas sensori pastāvīgi sniedz jums jaunāko un precīzu informāciju par jūsu darba gaitu. Sensori aptver visu, sākot no tehnikas stāvokļa, slīpums/rotācija, kā arī par galveno strēli, otro strēli, izlici, kausu. Unicontrol3D ir savietojams ar rototiltiem.

GNSS ANTENAS Izmantojot divas GNSS antenas, pozicionēšanas uzdevumi tiek veikti bez gaidīšanas, nodrošināt precizitāti, mazāk kļūdu un paaugstinātu produktivitāti.

Unicontrol 3D
Unicontrol 3D

PLANŠETDATORS Patērētājiem pazīstamā un draudzīgā Android sistēma un pārnēsājamais bezvadu planšetdators racionalizē jūsu darbu. Vienkāršotais interfeiss nodrošina vieglu piekļuvi izvēlnēm un datiem — tikai daži ekrāna pieskārieni, un esat gatavs darbam.DATAFLOWIzmantojot pašreizējo mākoņrisinājumu DATAFLOW, varat augšupielādēt projekta failus, koplietot un atjaunināt projekta datus. Iespēja ātri pārsūtīt datus starp iekārtām un darbstacijām nodrošina piekļuvi saviem datiem neatkarīgi no atrašanās vietas.

GNSS ROVERISUnicontrol GNSS Roveris ar iebūvētu slīpuma kompensāciju apvieno augstas veiktspējas GNSS uztvērēju ar Unicontrol intuitīvo lietotāja interfeisu. Nodrošina efektīvu un netraucētu darbu būvlaukumā, kur varat koplietot rasējumus un atzīmes tieši ar citām Unicontrol ierīcēm.Partneri DS
Address

SIA "Partneri DS"
Mezapurva street 21
Riga, LV-1064, Latvia

Working hours

Monday - Friday: 8:30 - 17:00
Saturday: closed
Sunday: closed

Contacts